Leo Messi

Výsledky COPA DEL REY

PREVIEW COPA DEL REY: CULTURAL VS FC BARCELONA

Vice uvnitř článku...
http://farm4.static.flickr.com/3215/2753010090_c66ca055f4.jpgFC Barcelona dnes vstoupí za obhajobou jednoho ze svých titulů. Copa del Rey se těší veliké prestiži a ačkoli především v prvních kolech se stává, že proti sobě nastoupí týmy s různých soutěží není o překvapení nouze. Což ostatně předvedl královský klub včera večer, když podlehl ve svém prvním vystoupení vysoko 4:0. To je jasné varování pro Blaugranas, aby nevynechali ani minutu z nadcházejícího utkání.
+ NÁVOD sledování zápasu na internetu
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
Cultural Leonesa se doslova prokousali do čtvrtého kola CdR, když se jim již dvakrát podařilo uspět v penaltovém rozstřelu. V současnosti se těší nelichotivé situaci pokud jde o jejich postavení v Segunda Liga B, kde jsou momentálně na sestupové příčce. A to i přes fakt, že ještě nepoznali tým, který by je letos porazil na jejich stadionu.
Jak již bylo řečeno jejich cesta do třetího kola byla doslova inkfartová. Nejprve v prvním kole uspěli v penaltovém rozstřelu po remíze 2:2 s Lemona. Poté dokázal rozstřílet na svém hřišti Estepona 4:0 a ve třetím kole po bezbrankové remíze s Ontinyentem přišly na řadu opět penalty, které zvládli 5:3.
Z ligových střetnutí si zatím ukořistili pouhých sedm bodů z 30 možných, které jim zajišťují velice nelichotivou 17 příčku. Všechny body jsou ze zápasů, kdy hráli doma - jedna výhra 1:0 a tři remízy (1:1, 0:0, 1:1).

Pokud zaměříme svou pozornost na katalánského obra, tak z posledních událostí především stojí za zmínku domácí vítězství po perfektním výkonu, které podpořil Keita svým hattrickem a odnesl to soupeř ze Zaragozy (6:1).
Po vleklých tahanicích, především, co se týče novinových článků se našla shoda mezi Puyolem a Barçou a slavný Puyi podepsal smlouvu do roku 2010. Leo Messi po tří zápasové odmlce opět skóroval. A především barcelonští hráči doslova vybrali ceny pro nejlepší hráče LFP za loňský rok.
Pep Guardiola zůstává klidným a nadále si je vědom, že jeho tým musí pracovat na 100% a jinak tomu nebude ani dnes večer.

POSLEDNÍ ZÁPASY:
Cultural Leonesa
Řij 25 Cultural Leonesa 1-1 CD Lugo (Segunda Liga B)
Řij 19 SD Compestela 0-1 Cultural Leonesa (Segundda Liga B)
Řij 12 Cultural Leonesa 1-1 Racing Club de Ferrol (Segunda Liga B)
Řij 8 Ontinyent CF 0-0 Cultural Leonesa (Copa del Rey)
(Cultural Leonesa postoupili 5:3 na penalty)
Řij 5 Zamora CF 3-2 Cultural Leonesa (Segunda Liga B)


Barcelona
Řij 25 Barcelona 6-1 Real Zaragoza (La Liga)
Řij 20 Barcelona 1-2 Rubin Kazan (UEFA Champions League)
Řij 17 Valencia 0-0 Barcelona (La Liga)
Řij 3 Barcelona 1-0 Almeria (La Liga)
Zář 29 Barcelona 2-0 Dynamo Kiev (UEFA Champions League)

CO MŮŽE UTKÁNÍ PŘINÉST
Může to znít jako ohraná písnička, ale Barcelona jede na hřiště soupeře, který jednoduše nemá co ztratit. Pro Cultural Leonesa se sen stává skutečností, vždyť přivítá samotnou Barcelonu.
Neexistuje fotbalista, který by si nechtěl zahrát proti takovému soupeři a především jej nechtěl porazit, a to si musejí Pepovi svěřenci především uvědomit.
Na druhé straně Barclelona pokračuje ve své cestě za tituly a s nimi spojeným úspěchem. Představa, že se zarazí na třetiligovém týmu, patří do kategorie Science-fiction...
Guardiola zřejmě dá příležitost Marquezovi a Bojanovi, kteří po vleklých zranění nabírají zpátky svou fyzičku. Dále povolal mladíky:
Ivana Beniteze, Gaie Assulina, Andreu Fontase, Jonathana dos Santose, Jonathana Soriana a Jordi Masipa.

PŘEDPOKLÁDANÉ SESTAVY:
Cultural:

FC Barcelona:
Pinto - Benitez, Marquez,Fontas, Maxwell - Busquets,Touré, Dos Santos - Jeffren,Bojan, Pedro

Stadion
Municipal, León (13 451)
Rozhodčí
Bernardino González Vázquez

Asistenti:
Alfonso Costoya Rodriguez, César Gárcia Fernández

Čtvrtý rozhodčí:
Javier Iglesias Villanueva


PŘEDPOKLÁDANÝ VÝVOJ UTKÁNÍ
Za goal.com tipuje Paul Madden: 0:4
Guardiola namíchá sestavu z evropských šampionů a dravého mládí a ti budou mít motivaci se předvést v co nejepším světle.
Žádné komentáře