Leo Messi

News

FOTBALOVÉ OSOBNOSTI GRATULUJÍ MESSIMU


Lionel Messi se stal zcela po zásluze držitelem Zlatého míče pro rok 2009. Triumf mladého útočníka se očekával, i přes to ale po vyhlášení výsledků a oficiálním předání ceny přispěchal fotbalový svět s mnohými gratulacemi.
Přes deník France Football mladému Argentinci poslali své zprávy také Eric Abidal, Ludovic Giuly, Franck Ribéry, Javier Zanetti, Diego Milito, Gabriel Heinze, Lisandro López a samozřejmě také Samuel Eto'o.
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
Eric Abidal: "Leo, rád bych věděl, jestli se se mnou o svůj Zlatý míč podělíš, protože se tvé a moje dovednosti docela rovnají (smích). Gratuluji ti, jsi opravdový hrdina!"

Ludovic Giuly: "Gratuluji ti. Jsi velký fotbalista a tu cenu si opravdu zasloužíš."

Franck Ribéry: "Celou uplynulou sezónu mě tvá hra okouzlovala. Ale tak či onak, nikdy nezapomenu na výsledek 4:0, který jsme si odvezli z Barcelony (smích)! Dělej fotbalovému světu radost i dál, snad se brzy setkáme."

Javier Zanetti: "Jako Argentinec mohu říct, že naši zemi reprezentuješ po celém světě tím nejlepším způsobem. Vítězství sis jednoznačně zasloužil."

Diego Milito: "Doufám, že si triumf užiješ se svojí rodinou, vím, jak je pro tebe důležitá. Gratuluji ti, velmi velmi velmi moc!"

Gabriel Heinze: "Gratuluji ti z celého srdce. Užij si Zlatý míč s přáteli i s rodinou. Pro nás všechny jsi nejlepší na světě."

Lisandro López: "Doufám, že budu moci ještě dlouho nastupovat s takovým fotbalistou, jako jsi ty. Přeji ti hodně štěstí."

Samuel Eto'o: "Moc ti to přeji Leo, je nádherné, vidět tě se Zlatým míčem. Cítím se, jako bych tu trofej vyhrál já sám."

Poslední komentáře
26.11.2010 16:31:13: chceš být Sb?http://f-c-barcelona.blog.cz