Leo Messi

News

KAKÁ: MESSI VYHRAJE CENU FIFA SVĚTOVÝ HRÁČ ROKU

Podle něj má Messi na výhru nárok, protože se výzanmě přispěl a přispívá k úspěchům Barcy. Kaká tvrdí, že právě Leo bude korunován FIFA Světovým hráčem roku 2009 po loňském úspěchu blaugranas. Loni a předloni argentinský hračička skončil pokaždé druhý a to před budoucími hráči Realu - loni za Cristianem Ronaldem, bývalým hráčem Manchesteru United a předloni právě za Kaká, bývalým hráčem AC Milán.
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
Tvůrce hry Merengues zaostřil právě na Messiho a doufá, že tuto cenu vyhraje právě on. "Messi vyhrál s Barcelonou vše, zaslouží si to." říká samotný brazilský kouzelník deníku Marca. "Musíte mít dobrou sezonu jak s klubem tak s národním týmem. Příští rok se bude vybírat z těch, kteří uspějou na Mistrovství světa v Jižní Africe. Mým cílem je s Brazílií vyhrát a až poté myslet na individuální ocenění."

V pořadí již 19. ročník ocenění FIFA Světový hráč roku bude vyhlášen 21. prosince a to z 5 hráčů zvolených z 23 finalistů z minulého měsíce. Messi by tak vedle Onze d´Or mohl vyhrát i tuto cenu, patří k největším kandidátům na zisk.
Žádné komentáře