Leo Messi

News

KRÁL LIONEL MESSI 'VELIKÝ' A ZLATÝ MÍČ NA NOU CAMPU


Bouřlivé. Tak by se dalo stručně popsat uvítání, které nabídl Nou Camp nejlepšímu hráči světa, Lionelovi Andrési Messimu. Tribuny hlásaly tradiční "Méééssi, Méééssi, Mééési," když mladičký Argentinec vstoupil před zápasem s Espanyolem k postranní čáře hřiště a přijal gratulace od sudího Eduarda Iturralda Gonzaleze a od dvou kapitánů, Luise Garcíi a Carlese Puyola. Největším překvapením ale bylo, že na Nou Camp přišla i Leova maminka, doprovázena celou nejbližší rodinou.
+ VIDEO: Messi Ballon D'Or 2009 od risos2!
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
A paní Celia Messiová, která žije v Argentině, předala v symbolické korunovaci emocemi zmítanému fotbalovému králi nejprestižnější individuální trofej celého světa - Zlatý míč, udělovaný francouzským časopisem France football.
Lionela Messiho tak již poněkolikáté a patrně nikoliv naposledy odměnil Nou Camp ovacemi ve stoje - aby ne, vždyť šikovný útočník cenu mimo jiné právě fanouškům věnoval.

Jak již bylo řečeno - stal se prvním držitelem Zlatého míče, který prošel slavnou barcelonskou akademií La Masía. Klubová práce s mládeží tak doznala dalšího velkého uznání.

Video ze slavnostního okamžiku si můžete stáhnout ZDE!
Visca el Barça!

Žádné komentáře