Leo Messi

News

LAPORTA: MESSI NENÍ NA PRODEJ

Více uvnitř článku...


V rozhovoru pro italský deník "Corriere dello Sport" prezident FC Barcelony, Joan Laporta, připustiil, že má velmi dobré vztahy se svým protějškem z Interu Milán, Massimem Morattim, který také odhaluje složitosti podpisu Zlatana Ibrahimoviče. "Sešli jsme se v domě společného přítele, velvyslance Kuvajtu v Madridu v roce 2005. Je to velmi dobrý obchodník, ale přesto je gentleman. Miluje fotbal a ví, jak řídit svůj fotbalový klub. Není divu, když vyhrál poslední čtyři italské tituly," dodal.
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
"Ano, náš vztah velmi přispěl, ke snažšímu vyjednávání. Věděl jsem, že přestup bude možný dne 16. července, to jsem odletěl do Doněcku, jednat o Chygrynskiym. Řekl jsem mu, že poletím do Itálie a zeptal se, jestli bychom se mohli sejít v Miláně," řekl Laporta a uznal, že to usnadnilo výměnu Eto'a za Ibrahimoviče.

"Řekl jsem mu, že bych rád pokračoval v rozhovoru o Ibrovi, který už začal v červnu a že mám pro něj návrh. Pozval mě do svého domu, abychom si o tom promluvili a v tu chvíli jsem věděl, že transakce je hotová věc," pokračoval Laporta.

Moratti nikdy neskrýval přání, aby se Messi stal hráčem Interu, ale Laporta má jednoznačnou odpověď na toto téma: "Messi není na prodej, zapomeňte na to. Musel jsem to ještě letos v létě zopakovat," dodal.
Žádné komentáře