Leo Messi

News

MESSI: CELÝ TÝM SI ZASLOUŽÍ TOTO OCENĚNÍ

více uvnitř článku....
http://www.barcaloco.com/wp-content/uploads/2009/01/fc-barcelona-vs-numancia-124.jpg
Lionel Messi byl v pondělí organizací LFP vyhlášen nejlepším útočníkem a hráčem uplynulé sezóny La ligy. Po ceremoniálu on, ostatní ocenění hráči i prezident Laporta neskrýval nadšení. V rozhovoru s novináře ale řekl, že je to odměna pro celý tým. "Jsme velmi šťastný, že nám vše šlo tak dobře, jak na individuální, tak týmové úrovni. Jsem velmi spokojený s tím, co jsem získal, ale toto ocenění si zaslouží celý tým za tu skvělou sezónu a zisk titulů."
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
Slavností vyhlášení přišlo den po vítězství 6:1 nad Zaragozou. "Měli jsme to štěstí a hráli jsme naší hru, drželi jsme míč a dali 6 gólů. Vždy potřebuji dobré zápasy, abych ukázal to nejlepší," prozradil Leo a dodal: "Užívám si to, je zvláštní vyhrát obě trofeje."

Podle útočníka blaugranas budou 4 týmy bojovat o titul v Primera division. "Myslím, že to bude boj mezi Barcou, Madridem, Sevillou a Valencií." Již od počátku roku je zřejmé, že největším konkurentem bude tradičně Real. "Je to stejné jako vždy. Mají dobrý tým s kvalitními hráči a budou o titul bojovat do posledního kola."

Velmi spokojený mohl být i prezident Laporta, vždyť zástupci katalánského velkoklubu získali 7 z 8 hlavních cen. "Jsem hrdý a vděčný, že zástupci Barcy získali tato ocenění. Mají obdiv celého klubu." Laporta pohovořil i o Samuelu Eto´ovi. "Mám jen slova díků za to, co pro klub za těch 5 let udělal. Vždy ho budu mít rád a to bez ohledu na to, že je mezi námi několik nejasností. Přeji mu v Interu mnoho štěstí."

Barcelona do sezóny vykročila skvěle, v lize vede o tři body. "Myslím, že jsme na správné cestě. Je třeba pokračovat v dobré práci, stejně jako loni. Musíme pokračovat stejnou intenzitou se stejným úsilím. Musíme pokračovat ve stylu, který nám přinesl takových úspěchů."

Novináři se zeptali také na možné zimní posily. "Chceme pokračovat v tom, co jsme naplánovali, ale pokud sportovní vedení uvidí potřebu posílit, budou mít poslední slovo."
Žádné komentáře