Leo Messi

News

MESSI, IBRAHIMOVIČ I TOURÉ NA EL CLÁSICO PŘIPRAVENI


Yaya Touré v pátek podstoupil další lékařská vyšetření, která definitivně potvrdila, že virus takzvané prasečí (nebo mexické) chřipky již jeho tělo netrápí. Defenzivní záložník z Pobřeží Slonoviny, který mužstvu chyběl od 8. listopadu (vynechal střetnutí s Cultural Leonesa, Athleticem Bilbao a Interem Milán), tak může nastoupit v zítřejším El Clásicu, píše katalánský deník Sport. Dobré zprávy přinesl také včerejší trénink, kterého se zúčastnili jak Lionel Messi, tak Zlatan Ibrahimovič.
+ FOTOGALERIE ze včerejšího tréninku!
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
Jednalo se o druhé tréninkové setkání před El Clásicem. A jak píše oficiální klubový portál www.fcbarcelona.com, protože mladý Argentinec i zkušený Švéd podstoupili přípravu s plnou zátěží, neexistuje jediný důvod, proč by v neděli nemohli vyběhnout na hřiště. Rychlému uzdravení obou klíčových mužů týmu bezpochyby pomohl také fakt, že vynechali úterní důležité střetnutí s Interem Milán (2:0).
Tréninku se také s plnou zátěží zúčastnil po boku již zmíněného Tourého Daniel Alves, které trápilo naražené koleno.

Před El Clásicem se tým sejde ještě dvakrát - dnes od 11:00 v Ciutat Esportiva Joan Gamper a zítra od 11:30 na Nou Campu.

Žádné komentáře