Leo Messi

News

MESSI: JSME PŘIPRAVENI NA VELKÉ FINÁLE


Leo Messi potvrdil dnes na tiskové konferenci absolutní motivaci celého mužstva. "Rádi bychom ukončili tento rok vítězstvím a zapsali se do historie klubu," říká Leo.
FC Barcelona si uvědomuje, že zítra má klub příležitost, která se neopakuje každý rok. Bude to již třetí finále Barcy, a všichni věří, že tentokrát bude vítězné.
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
"Hráčská kabina perfektně reaguje na metodické pokyny a způsob řízení trenéra Pepa Guardioly a jeho realizačního týmu. A to je základ našeho úspěchu," doplňuje Leo svého trenéra.
Messi uklidnil své příznivce informací o svém zdravotním stavu."Končil jsem utkání s Atlantou s bolestí v kotníku. Naštěstí dvacetiminutové zatížení vydržel a cítím se dobře," s úsměvem jemu vlastním dodal Leo. Co se týče stavu hřiště konstatoval: "Na naše zvyklosti je tvrdé a suché. To ale neznamená, že změníme náš způsob hry."
Leo Messi bude hrát poprvé proti svým krajanům. "Způsob hry Estudiantes známe, hrají vždy na hraně pravidel. Na hřišti je však rozhodčí, aby řídil a kontroloval zápas.

Velké finále začína zítra v 17 hodin našeho času. Řídit jej bude zkušený mexický rozhodčí Benito Armando Archundia.

Poslední komentáře
04.01.2017 14:05:58: www.betterware-katalog.cz Betterware
06.10.2016 14:32:50: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace dedra Po registraci slevy až 23%, ne...