Leo Messi

News

MESSI: VŽDY JSME VĚDĚLI, ČEHO JE TENTO TÝM SCHOPEN

Více uvnitř článku....
http://www.footballpictures.net/data/media/21/lionel_messi_5_footballpictures.net.jpg
Leo Messi a zbytek týmu poslali jasný vzkaz, který má utvrdit všechny pochybovače. Barça doslova přejela Real Zaragozu a široká veřejnost opětovně vychvaluje barcelonské hráče, trenéra, celý realizační tým a vedení.

V pořadu Barça TV - "El Marcador", Messi nepřipustil jakékoli pochyby ohledně své formy, nebo týmové pohody, kterou ostatně hráči potvrdili a především podtrhli včerejší výhrou 6:1. Messi k tomu dodává: "Jsme v pohodě - vždy jsme věděli kým jsme a čeho je tento tým schopen."

Vděčnost za projevenou důvěru
"Nezažíval jsem zrovna nešťastnější časy v národním týmu, ani v utkání s Valencií, ale vždy jsem věděl, že se vrátím zpátky. Nejdůležitější na tom všem jsou moji spoluhráči a bezmezná důvěra, kterou mi projevili, což mi pomohlo cítit se lépe. Děkuji i trenérovi za zájem, který mi věnoval, jak na hřišti, tak mimo něj. Vždy se o Vás zajímá především z lidské stránky, nejste pro něj pouze hráč," říká nejzářivější klenot barcelonské sbírky. "Musím také poděkovat fanouškům, celou dobu stáli přímo za mnou, když mi odpustili jisté věci, které jsem neudělal dobře."

Chvála pro Keitu a Ibru
Když se Leo vrátil k včerejšímu utkání, tak řekl: "Ze začátku dobře bránili a velice těžko jsme hledali volný prostor pro naši hru a to trvalo až do doby, než se nám podařilo vstřelit první branku. Když vedeme, tak jsme uvolněnější a jsme schopnější vytvořit si více příležitostí."
Tím, kdo otevřel brankový zápis včerejšího utkání byl Seydou Keita a Messi jeho výkon nenechal bez odezvy: "Jsem šťastný za něj, je skvělým fotbalistou a dobrý chlap, který vždy tvrdě pracuje, aby nám to usnadnil. Včera všem ukázal, jak platným může být."
Dalším, kdo včera patřil k výrazným postavám, byl nově příchozí "šůter" Zlatan Ibrahimovič: "Je výborným hráčem, jak po zemi, tak ve vzduchu a stále více si rozumíme."

Evropský hráč roku
Jak Messi, tak i Ibra jsou kandidáty na ocenění Evropský hráč roku. Nejžhavějším kandidátem je právě Lionel Messi, ale stále ještě mladý hráč jasně říká, že nejdůležitější jsou týmová ocenění: "Minulý rok jsem měli skvělou sezónu a nyní za to zřejmě posbíráme ceny. Doufám, že někdo z našeho týmu tuto cenu získá, potěší to celý tým. Ale vždy říkám, že pro mě jsou nejdůležitější ty ceny, které získá celý kolektiv"

Dva dny volna
Leo Messi, Puyol, Xavi, Piqué, Ibrahimovič a Iniesta - tato šestice obdržela od trenéra dva dny volna, zatímco zbytek týmu se připravuje na pohárové utkání, dnešní tréninkem, který začal v 11:00 v Ciutat Esportiva
Žádné komentáře