Leo Messi

News

ZAČALO HLASOVÁNÍ O NEJ JEDENÁCTKU ROKU

Více uvnitř článku....
http://www3.pictures.gi.zimbio.com/FIFA+World+Player+Year+Gala+5k3lZTitXm2l.jpg

Mezinárodní federace profesionálních fotbalistů, FIFPro, dnes oznámila na svých internetových stránkách, že začalo hlasování nejlepší světové jedenáctky roku, tzv. "World XI". Hlasování se zúčastní šedesát tisíc profesionálních hráčů z celého světa. Ti mohou od dnešního dne použít své volební lístky a vybrat tak své favority. Na kongresu v Budapesti 20. listopadu by mělo být oznámeno 55 kandidátů.

O podobě nejlepší jedenáctky roku se bude hlasovat v průběhu kongresu. Dá se předpokládat, že FC Barcelona bude mít v nominaci a i finální sestavě své zastoupení. V neděli bylo 6 hráčů blaugranas (Messi, Xavi, Iniesta, Toure, Henry a Ibrahimovic) nominováno na Zlatý míč. K nim by se také mohl přiřadit Victor Valdes, Daniel Alves či stopeři Puyol a Pique.

V loňském roce byla vybrána tato nejlepší jedenáctka: Iker Casillas, Sergio Ramos, Rio Ferdinand, John Terry, Puyol, Xavi Hernandez, Steven Gerrard, Ricardo Kaká, Lionel Messi, Fernando Torres a Cristiano Ronaldo.

Za necelý měsíc se dozvíme, jestli Xavi, Puyol a Messi své posty obhájili či nikoliv a kdo další z barcelonských hráčů se k nim přidá.
Žádné komentáře