Leo Messi

News

ZLATÝ MÍČ ... A HLAVA


 Proti Deportivu se podruhé povedlo skórovat Lionelu Messimu hlavou. Začíná se tak čím dál tím více trefovat hlavičkou a ještě má před sebou další půlrok na to, aby se mu v případě štěstí povedlo dát další gól hlavou. Zatím argentinský šikula nasbíral 5 gólů hlavou - poprvé v pohárovém zápase v sezoně 2005/06 proti Zaragoze a loni se mu povedlo skórovat tímto stylem na stadionu El Molinón.
Suvenýry, dresy, doplňky to vše pro pravého fandu FC Barcelony naleznete na www.FAN-SHOP.cz
Stává se z něj dobrý hlavičkář. Druhá hlavička přišla ve finále Ligy mistrů proti Manchesteru United. Xavi poslal krásný centr přes Wese Browna a Van der Sar mohl jen sledovat jak za sebou tento Argentinec nechává Ria Ferdinanda a posílá míč hlavou do sítě. Letos se trefil stejným počtem jako loni. Na Coliseu Alfonsa Peréze proti Getafe a tuto sobotu na Riazoru proti Deporu. Messi "potkal" centry od Ibrahimoviče a Pedra a oba ve druhé půli. Navíc se na stadioně Deportiva povedlo vstřelit jeho čtvrtý gól na hřišti soupeře v této sezoně. Postupně dal gól na San Mamés v odvtě Supercopy, pak v lize na stadionu Vicente Calderóna proti Atléticu a poté na El Sardineru proti Racingu. Z pěti soutěží se povedlo Messimu trefit ve čtyřech: ve španělské Supercopě, v lize, v Copa del Rey a v Lize mistrů.
Poslední komentáře
08.06.2012 13:54:21: If auntie_nurse_ba find entire body bedroom Major_Blaq n Bemps_TUI go experience subsequent search e...